Nawigacja

 • Szkolne spotkanie wigilijne

   Zapraszamy na spotkanie wigilijne i jasełka, które odbędą się 22 GRUDNIA - piątek o godz.9.30.

  W tm dniu nie odbywają się zajęcia edukacyjne. Pierwszy kurs busa szkolnego( przyjazd do szkoły) ok. 9.00, następne kursy przewidziane są po zakończeniu spotkania ok. 11.30.

  Przerwa świąteczna: 23. 12. 2017 - 01. 01. 2018.

 • Informacja dla Rodziców

 • Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

   

  AKCJA „ POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ ”ZAKOŃCZONA

   

  To już po raz 25 społeczność naszej szkoły przyłączyła się do akcji pomocy potrzebującym!

  Podczas zbiórki wolontariusze zgromadzili 291,61 kg produktów różnego rodzaju.

  Dary zostały przekazane do magazynu Akcji PDPZ na ul.Kunickiego w Lublinie.

  PODZIĘKOWANIA dla p.Wojciecha Deleżucha za transport darów ! smiley

  JESTEŚMY WDZIĘCZNI I PEŁNI UZNANIA DLA WSZYSTKICH DARCZYŃCÓW!!!smileysmileysmiley

   

  Koordynator: Teresa Pazura, wolontariusze: Lidia Szuberska, Renata Wodnicka, Elżbieta Kozioł.

 • Wręczenie nagród

  12 grudnia 2017r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Nasutowie,

  odbędzie sie wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym na Kartkę Świąteczną

  "Boże Narodzenie 2017".

                                           Serdecznie zapraszamy zwycięzców konkursu wraz opiekunami.

 • Wyniki konkursu plastycznego na Kartkę Świąteczną "Boże Narodzenie 2017"

  Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na Kartkę Świąteczną " Boże Narodzenie 2017". W odpowiedzi na w/w konkurs plastyczny napłynęły prace z 7 szkół podstawowych naszej gminy. Komisja konkursowa, po obejrzeniu i dokonaniu oceny, wyłoniła 1 pracę, przyznając jej nagrodę główną, sześć prac, w którym przyznano miejsca od I-III w każdej kategorii wiekowej oraz jedno wyróżnienie.

  Główną nagrodę w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która zostanie rozesłana w imieniu Wójta Gminy Niemce z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy, wygrała praca Kingi Guz uczennicy kl. III- gimnazjum  w Krasieninie.

  Nagrodzeni w kategorii klas VI-VII

  I miejsce: Guz Kamila - Szkoła Podstawowa w Krasieninie, opiekun Ewa Kołtunik

  I miejsce: Mączka Gabrysia - Szkoła Podstawowa w Nasutowie, opiekun Kotowska Aneta

  II miejsce: Małyska Anita - Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej, opiekun Dorota Gajownik

  III miejsce: Woźniak Julia - Szkoła Podstawowa w Dysie, opiekun Iwona Domownik

   

  Nagrodzeni w kategorii II - III - gimnazjum

  I miejsce: Moń Weronika - gimnazjum w Ciecierzynie, opiekun Magdalena Stawecka

  II miejsca nie przyznano

  III miejsce: Wójtowicz Joanna - gimnazjum w Niemcach, opiekun Joanna Piekarczyk

  Wyróżnienie:

  1. Gałat Julia - gimnazjum w Ciecierzynie, opiekun Magdalena Stawecka

   

  Wręczenie nagród odbędzie się w Szkołe Podstawowej w Nasutowie.

  Termin zostanie podany na stronie internetowej naszej szkoły.

  Gratulujemy wszystkim Artystom.

   

   

 • Gatulacje

  Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Klimek uczennica klasy V zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu "Jesienne Nutki 2017 "z piosenką Sylwii Grzeszczak "Lustra".  Przesłuchania i finał konkursu odbędzie się 17 listopada w MDK "Pod Akacją".

 • Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną "Boże Narodzenie 2017"

  Zapraszamy uczniów klas VI-VII SP, II - III GIMNAZJUM z terenu Gminy Niemce, w tym podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach, do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną Boże Narodzenie 2017"

   

  Regulamin_konkursu__Boze_Narodzenie(1).odt

   

 • Historia, to lubię

  Uczniowie  klasy VI wzięli  udział w konkursie plastycznym pt. "Historia, to lubię",  organizowanym przez  Targi Lublin S.A.  i zostali wyróżnieni za wykonanie makiety upamiętniającej wydarzenie historyczne. Przedstawili bitwę pod Monte Cassino. Nagrodą są wejściówki dla całej klasy na wystawę zoologiczną ZOOPAK.

  Gratulacje! Dziękujemy za pięknie i pomysłowo wykonaną pracę.

   

  Prace_konkursowe(1).odt

 • Turniej o Puchar Tymbarka

  W dniiu 12.10.2017r. uczniowie naszej szkoły w składzie : Bartosz Drozd, Hubert Gąska, Jacek Kozieł, Jarosław Małyska, Kacper Mazur, Mateusz Nowicki, Szymon Wawerski, Dawid Woźniak uczestniczyli w Turnieju o Puchat Tymbarku - Z Podwórka Na Stadion. Jako jedyna reprezentacja szkoły w zawodach ( chłopcy nie trenują na co dzień), podjęli walkę z drużynami reprezentującymi kluby sportowe z Dysa i Niemiec. Po zaciętej walce w każdym spotkaniu musieli jednak uznać klasę przeciwników. Dziękujemy Wam za zaangażowanie, poświęcenie i godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy!!!

 • Szkolne zmiany

  Jesteśmy od tego roku ośmioletnią szkołą podstawową. Będziecie się uczyć drugiego języka obcego, biologii, chemii, fizyki, geografii w klasie VII i VIII.

  Klasa I i II są połączone na zajęciach z edukacji muzycznej, plastycznej, wychowaniu fizycznym i religii.

  Witamy nowych nauczycieli:

  Małgorzata Deleżuch - matematyka, fizyka

  Grażyna Łukasik- Okoń - biologia, chemia, wdż

  Agnieszka Wilk - historia, biblioteka, świetlica

  Dorota Ożóg - język hiszpański

  Danuta Walczak - geografia

  Monika Prus - muzyka

  oraz nowych specjalistów: Marek Bijak - zajęcia komputerowe, Aneta Kotowska - plastyka, technika

  POWODZENIA!

 • "Broszura dla Rodziców"

  Szanowni Rodzice! Na prośbę p. Minister Edukacji Narodowej zamieszczamy poniżej broszurę, która wyjaśni wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące nowego roku szkolnego 2017/2018. Zachęcamy do lektury.

  Broszura_MEN.pdf

 • Podręczniki szkolne 2017/2018

  Podręczniki i materiały ćwiczeniowe w roku szkolnym 2017/2018 dla klas od I do VII są finansowane z budżetu państwa.

  wykaz_podrecznikow_kl._II_III.doc

  wykaz__podrecznikow_IV_V_VI_VII.doc

 • Wyniki konkursu SKO

                   Wyniki konkursu systematycznego oszczędzania  SKO w roku szkolnym 2016/17

  I miejsce – Bartek i Szymon  Wawerscy

  II miejsce – Oliwia Urban i Mateusz Brzyski

  III miejsce- Kinga Prokop i Judytka Mazurek

   

  Drobne upominki- wyróżnienia otrzymali:

  Edytka Gałat, Łucja Woźniak, Damian Jaszcz, Ola Klimek, Adam Gałat, Karolina Walczewska, Ernest Walczewski, Natalka Prokop.

  Łącznie nagrody w konkursie otrzymało 14 uczniów.

  Opiekunowie SKO: Renata Wodnicka, Anna Zgardzińska.

 • Pomagam, bo potrafię!

    Pomagam, bo potrafię!

  9 czerwca 2017r. odbyły się zajęcia z ratownictwa. Przeprowadzili je wolontariusze z Oddziału Okręgowego PCK w Lublinie. Młodsi uczniowie uczyli się formułowania komunikatów i ćwiczyli wdechy i uciśnięcia klatki piersiowej. Starsi ćwiczyli z użyciem fantomów.  Omówiono sytuacje niebezpieczne, które mogą się zdarzyć w różnych sytuacjach. Przed nadchodzącymi wakacjami taka powtórka przyda się na pewno!(RW)

 • Na poleskich ścieżkach

  8 czerwca 2017 uczniowie klas I –III  zaliczyli wielkie wędrowanie po Poleskim  Parku Narodowym.  W Urszulinie obejrzeliśmy małe żółwiki w Ośrodku Ochrony Żółwia Błotnego  oraz ciekawy film edukacyjny  „Pory roku w PPN”.  Potem był spacer ścieżką przyrodniczą „Dąb Dominik” nad Jezioro Moszne.  Przewodnik pan Stanisław Wróbel w bardzo ciekawy sposób opowiadał o bagnach, borach i udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Udało się przejść suchą stopą po podmokłym terenie. W muzeum w Załuczu Starym obejrzeliśmy wnętrza dawnych chat poleskich- to była interesująca lekcja historii, kultury i etnografii. Na koniec udaliśmy się do chełmskich podziemi kredowych, by spojrzeć w oczy Ducha Bielucha. W podziemiach niektórzy musieli pokonać swój strach, ale na szczęście się udało! Zmęczeni i podekscytowani wróciliśmy do Nasutowa. Fotorelacja dostępna w zakładce Album fotograficzny. (RW)

 • Wyniki Konkursu Planistycznego

  Są już wyniki konkursu, w którym brało udział 19-ciro uczniów naszej szkoły. Wszystkim gratulujemy ciekawych pomysłów na zagospodarowanie terenów wsi Nasutów. Może, któryś doczeka w przyszłości realizacji???                                       Fotorelacja w zakładce album fotograficzny.

  Protokol_z_posiedzenia_komisji(1).pdf

 • " Warszawa da się lubić..."

  31 maja 2017r. wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. W tej wyprawie brali udział uczniowie klasy IV. Pierwszym punktem nasze wycieczki były Łazienki Królewskie. Na wszystkich ogromne wrażenie zrobił Teatr na Wyspie. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na stadionie była spełnieniem marzeń.Kolejne miejsce, które odwiedziliśmy, to Stare Miasto, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy. Później pomaszerowaliśmy pod Zamek Królewski. Powtemzwiedzaliśmy Bazylikę Archikatedralną sw. Jana Chrzciciela, w której znajduje się grób Kardynała Stefana Wyszyńskiego.Ostatnim punktem naszej wycieczkibyło Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik. Na ekranie w kształcie półswery oglądaliśmy " Niewidzialny wszechświat". Seans połączony był z pokazem. Przenieśliśmy się do najdalszych zakątków kosmosu. Obiad połączony z kolacją w stołówce Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas wycieczki panowała miła i serdeczna atmosfera, co widać na zdjęciach zamieszczonych w zakładce album fotograficzny.

 • Sukces Gabrysi z III klasy

  17 maja 2017 r. odbył się już po raz trzynasty Konkurs Pięknego Czytania. W Krasienienie spotkało się aż 26 uczniów klas III z naszej gminy. Rywalizacja była  zacięta , poziom czytających bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Gabrysia Grotnik i Łucja Woźniak.  Dziewczynki zaprezentowały  swe umiejętności pięknie interpretując fragmenty utworów dla dzieci. Jury  swoim popisem ujęła Gabrysia zdobywając III miejsce. Dziewczynki do konkursu przygotowała p. Renata Wodnicka.

  Gratulujemy naszym uczennicom chęci, umiejętności i dużego wdzięku!

 • Zapraszamy na Święto Szkoły i Festyn Rodzinny

  Serdecznie zapraszamy na Święto Szkoły i Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dniu 26 maja 2017r na terenie naszej szkoły w godzinach od 8:00 do 13:00. Czeka Was DOBRA ZABAWA!!!  Do zobaczenia!

  Program_uroczystosci.doc

  zaproszenie_na_Swieto_Szkoly_i_Festyn_Rodzinny(1).docx

strona: