Nawigacja

 • Zebranie rodziców

  Zebranie rodziców

  Informujemy, iż zebranie rodziców odbędzie się 25 września (wtorek) o godz. 16.00 ogólne, natomiast 16.30 zebrania klasowe z wychowawcami.

  Zapraszamy

 • Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej dostawy pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem TIK w ramach Rządowego programu " Aktywna tablica" w Nasutowie.

  Najkorzystniejszą ofertą pod względem kryterium podanego w zaproszeniu do składania ofert cena – 100% jest oferta złożona przez Wykonawcę:

  Dreamtec Sp. z o. o. pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław

   

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Obrazek 1 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Obrazek 2 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Obrazek 3

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Witajcie po przerwie wakacyjnej!

  Z przyjemnościa informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 03 września o godz. 9.00. Zapraszamy!

   

 • Informacje

  Informacje

  Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego zostaną przedstawione na spotkaniu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

  Oddział przedszkolny działa w godzinach: 8.00 do 15.30. Zajęcia edukacyjne odbywają się od godz. 8.00 do 13.00. Pozostałe godziny to zajęcia opiekuńcze ( dla dzieci 5-cioletnich płatne  za każdą godzinę).

  Klasy I i III uczą się w systemie zmianowym. Świetlica dla uczniów tych klas działa od godz. 8.00 do rozpoczęcia przez nich lekcji.

  Świetlica w tym roku szkolnym będzie działać od godz. 7.00 do 16.00

 • Podwórko Nivea

  Podwórko Nivea

  W głosowaniu  internetowym " Podwórko Nivea"  na lokalizację placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Nasutowie oddano 1598 głosów. W rankigu zajęliśmy 59 miejsce na 246 zgłoszonych. Place zabaw otrzymało 5 miejscowości z największą liczbą oddanych głosów ( 56 223 - 48 875)Gratulujemy wygranej!

 • Konkurs oszczędzania SKO

  Konkurs oszczędzania SKO

  WYNIKI KONKURSU OSZCZĘDZANIA SKO 2017/18

   

   

  I miejsce: Bartosz Wawerski, Szymon Wawerski

  II miejsce: Mateusz Brzyski

  III miejsce: Judyta Mazurek, Karolina Walczewska, Natalia Prokop

   

  Nagrody pocieszenia: Zuzanna Styrnik, Ernest Walczewski, Mateusz Piesta.

   

  Nagrody zostały wręczone na apelu podsumowującym konkursy szkolne

  dnia 21 czerwca 2018 r.

   

  Opiekunowie SKO : Renata Wodnicka, Anna Zgardzińska

   

   

   

   

   

 • Zakończenie Roku Szkolnego

  Zakończenie Roku Szkolnego

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018r.(piątek) o godzinie 9:00. Srerdecznie zapraszamy.

 • Stypendia Wójta Gminy Niemce

  Stypendia Wójta Gminy Niemce

  Stypendyści - SP – 20.06.2018 r. (środa) ZPO Ciecierzyn godz. 12.00

  Stypendyści - Klasy gimnazjum – 20.06.2018 r. (środa) SP Niemce godz.9.00

 • Egzamin praktyczny na kartę rowerową

  Egzamin praktyczny na kartę rowerową

  11 czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na kartę rowerową. Przeprowadzeniu egzaminu pomocy udzielili nam funkcjonariusz Policji z komisariatu w Niemcach.

  Aby uzyskać kartę rowerową uczniowie zdawali egzamin w formie testowej (część teoretyczna). Po zaliczeniu testu teoretycznego uczniowie przystąpili do sprawdzianu praktycznego z zasad jazdy na rowerze (część praktyczna).

  Do egzaminu praktycznego przystąpiło 13 uczniów naszej szkoły, wszyscy uzyskali ocenę pozytywną.

  Gratulujemy

 • Biało-Czarni na podium!!!

  Biało-Czarni na podium!!!

   

  Sukces w Krasieninie !!!

  Dnia 06.06.2018 r. odbył się VII Gminny Konkurs Taneczny „Wiosenne spotkania taneczne – Krasienin 2018”. Po wspaniałej prezentacji, nasz zespół w składzie: Ilona Dzirba; Gabriela Grotnik; Judyta Mazurek; Łucja Woźniak; Aleksandra Bujak; Martyna Ćwikła; Emilia Domonik; Oliwia Dzirba; Aleksandra Klimek; Maciej Smoliński; Emilia Woźniak pod opieką Mateusza Próchniaka zajął II miejsce.

  Gratulujemy !!!

 • Szanowni Rodzice

  Szanowni Rodzice

  Informujemy, że w dniu 11 czerwca 2018 ( poniedziałek) o godz. 16:30 odbędzie się ogólne zebranie z rodzicami.

  Serdecznie Państwa zapraszamy.

 • Dzień wolny 01.06.2018

  Dzień wolny 01.06.2018

  Przypominamy, że dzień 01.06.2018 (piatek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych zgodnie z Zarządzeniem nr 11/2017 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych z dnia 15.09.2017.                                                                                           Życzymy miłego wypoczynku.                                                                                                    Dzieciom życzymy z okazji ich święta samych wspaniałych i słonecznych dni, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy.smiley

 • Zmiana rozkładu jazdy w dniu 28.05.2018

  Zmiana rozkładu jazdy w dniu 28.05.2018

  W związku z organizacją w poniedziałek Festynu Rodzinnego i Święta Szkoły, które zaczynamy od godz. 9:00 do 14:00, zostaną przesunięte godziny odjazdu busa szkolnego.

  Odjazd spod domów od godz. 8:00 i spod szkoły od godz. 14:00.

 • Zaproszenie na Festyn i Święto Szkoły

  Zaproszenie na Festyn i Święto Szkoły

  ŚWIĘTO SZKOŁY

   XII  MAJOWY FESTYN RODZINNY NASUTÓW 2018

                                                 

  9.00 - 9.45  -     Msza święta polowa na boisku szkolnym w Nasutowie

       9.50 - 10.00  -       OTWARCIE FESTYNU

      10.00  -  11.00        KONCERT DLA MAMY i TATY

   występy dzieci z oddziału „0” oraz uczniów z klas I – III

                                     WYSTĘPY UCZNIÓW

          Spektakl „Smerfy na wesoło”

        

  11.00 - 14.00  -  WYSTAWA POŚWIĘCONA PATRONOWI SZKOŁY

   i  HISTORII SZKOŁY

  11.00 - 12.00  -Wspólny taniec i fitness, turniej sportowy dla dzieci i rodziców oraz  konkurs wiedzy o naszej  szkole i Patronie Szkoły

  11.00 - 14.00  DODATKOWE ATRAKCJE:

  *  Park rozrywki: zjeżdżalnia,

  tor przeszkód

  * Wspólne grillowanie

  I INNE NIESPODZIANKI

   

   

   

   

   

   

  Miejsce : boisko Szkoły Podstawowej w Nasutowie

  poniedziałek 28 maj 2018    

   

 • Gratulacje

  Gratulacje

  Miło nam poinformowć, że praca wykonana przez uczennicę naszej szkoły na warsztatach plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach Oliwki Dzirby, zdobyła I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ŚWIAT DZIECKA" zorganizowanym przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu.

  Serdecznie gratulujemy Oliwce i życzymy dalszych sukcesów.

   

   

 • Konkurs

  Konkurs

  Marszałek Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Pokoloruj swój świat". Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu ukazującego zanieczyszczenia cywilizacyjne oraz promującego zrównoważony rozwój.

  LINK: http://www.lubelskie.pl/aktualnosci/pokoloruj-swoj-swiat-konkurs-dla-uczniow-szkol-podstawowych/

  Serdecznie zapraszamy

 • Warsztaty ceramiczne

  Warsztaty ceramiczne

  We wtorek, 15 maja, dzieci klas 2 i 3 ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie wraz z opiekunami uczestniczyły w zajęciach z ceramiki w Letniej Pracowni Ceramiki i Raku prowadzonej przez Fundację „Żywioły Ziemi” w Nowym Stawie. Dla większości dzieci był to pierwszy kontakt z procesem powstawania prac z gliny – zapoznały się z kolejnymi stopniami od lepienia, przez suszenie do wypalania. Poznały nowe terminy, dotknęły ceramiki na każdym etapie produkcji. I co najważniejsze - pod kierunkiem p. Joanny Kowalskiej-Wolszczak samodzielnie wykonały ceramiczne tulipany na Dzień Matki – prace zostaną wypalone i dostarczone dzieciom w szkole. Dodatkową atrakcję stanowiły dobre warunki otoczenia i obecność psich przyjaciół. Pogoda sprzyjała pracy i zabawie. Dziękujemy za zaproszenie :)

 • Zapraszamy do głosowania

  Zapraszamy do głosowania

   Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, a także Sympatyków naszej szkoły do głosowania w akcji Nivea " Podwórko Talentów Nivea". Żeby oddać głos należy zarejestrować  się podając swój adres e-mail, następnie potwierdzić link aktywacyjny znajdujący się na skrzynce e-mail i głosować TO NIC TRUDNEGO !!!  Dziennie można oddać tylko jeden głos saddlatego też BARDZOOO prosimy o wsparcie. Poniżej link, który przeniesie Was na stronę akcji Nivea 

  https://podworko.nivea.pl/

   

   

 • Primus Inter Pares

  Primus Inter Pares

  Dwa miejsca na podium dla Nasutowa !!! 

  W dniu 26.04.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym Primus Inter Pares (Pierwszy wśród równych) w Krasieninie.

  I miejsce (w kategorii dla uczniów klas III) zajęła Klaudia Barczak. Miejsce II (w kategorii dla uczniów klas VI-VII) zajął Kamil Baranowski.

  Brawo dla Was !!!

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Nasi uczniowie i fabryka czekolady

  Nasi uczniowie i fabryka czekolady

  We wtorkowe popołudnie uczniowie klasy VI i VII odwiedzili fabrykę czekolady "Colian" w Lublinie. Na własne oczy mogli zobaczyć w jaki sposób wytwarza się ich ulubione słodycze. Nie obyło się również bez degustacji przysmaków. Ich brzuszki zapamiętają ten dzień na długo.  

  Dziękujemy Firmie "Colian" oddział w Lublinie za "słodkie " przyjęcie naszych uczniów i umożliwienie zwiedzenia  fabryki.

strona: