• mLegiymacja

• Zdjęcie do mLegitymacji

• Nasutów, dn. 2 listopada 2020 r.

Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie,

w związku z zawarciem przez naszą szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji udostępniamy Państwu oraz Państwa dzieciom bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Poniżej dodajemy odnośnik do kreatora zdjęć na stronie szkoły w zakładce "Uczniowie i Rodzice", co jeszcze bardziej ułatwi znalezienie uczniom potrzebnego narzędzia.

Narzędzie powstało w ramach realizowanego projektu unijnego “Bon na Innowacje” dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl

Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie naszej Szkoły. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartphonem) na dowolnym tle. Natomiast Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Z wyrazami szacunku dyrektor szkoły Elżbieta Fim