Podsumowanie konkursu na Kartkę Świąteczną 2018

20 grudnia br. w szkole podstawowej w Nasutowie odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną „Boże Narodzenie 2018”.

Główną nagrodę, w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która została rozesłana w imieniu Wójta Gminy Niemce z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy, wygrała praca Oliviera Macewicza uczenia kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie. Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Niemce – akcesoria plastyczne, maskotki, słodycze – wręczyli zwycięzcom konkursu: wójt gminy Krzysztof Urbaś oraz pani Anna Studzińska – dyrektor GOASZ w Niemcach. Podziękowania odebrali także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Pan Wójt pogratulował zwycięzcom i podziękował wszystkim za udział, zachęcając tym samym do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Uczestnicy spotkania podziwiali wystawę kartek biorących udział w konkursie. Dzieci dodatkowo za swój wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych, nagrodzeni zostali słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez organizatorów konkursu- Szkołę Podstawową w Nasutowie oraz wykonywali świeczniki świąteczne ze szklanych słoiczków, patyczków i różnych ozdób choinkowych.

Po wnikliwej analizie zasad regulaminowych (przy ocenie prac pod uwagę brane były takie elementy jak: walory artystyczne, pomysłowość i estetyka pracy) i przeglądzie kartek świątecznych, zgłoszonych na konkurs przez dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Niemce, komisja konkursowa w składzie:

1. Anna Studzińska

2. Iwona Pulińska

3. Grzegorz Brzozowski

postanowiła przyznać nagrody w następujących kategoriach:

I-III szkoła podstawowa

I -miejsce -Zofia Barańska