Podsumowanie konkursu na Kartkę Świąteczną 2017

12 grudnia br. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu plastycznego na Kartkę Świąteczną „Boże Narodzenie 2017”.

Komisja Konkursowa, po obejrzeniu prac dokonała oceny wybierając jedną pracę – nagrodę główną oraz przyznając miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.

Główną nagrodę, w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która zostanie rozesłana w imieniu Wójta Gminy Niemce z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy, wygrała praca Kingi Guz uczennicy kl. III - gimnazjum w Szkole Podstawowej w Krasieninie.

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy – akcesoria plastyczne, maskotki, słodycze – wręczyli zwycięzcom konkursu: Pan Wójt Gminy Krzysztof Urbaś oraz Pani Anna Studzińska – dyr. GOASz w Niemcach. Podziękowania odebrali także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

W cieplej, rodzinnej atmosferze, przy filiżance herbaty, czas upływał radośnie i miło. Świątecznego nastroju dodawały zagrana przez szkolny chór kolęda na BUM BUM RURKACH oraz wykonywanie przez uczestników świątecznych skrzatów.