• Oferty pracy

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ogłasza nabór kandydatów na stanowisko sprzątaczki w/w szkole w wymiarze 1/2 etatu.

Wymagane dokumenty do rekrutacji:
          - podanie o przyjęcie do pracy,
          - CV,
          - dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe,
          - dokumenty potwierdzające przebieg dotychczasowej pracy,
          Oferty należy składać do dnia 9 stycznia 2023r. do godziny 10.00  w sekretariacie szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko konserwatora w szkole.

W załączniku poniżej znajdują się wszelkie informacje dotyczące w/w stanowiska pracy.

Ogloszenie_-_konserwator.docx_(1).pdf

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie informuje, że dokonano przeglądu aplikacji na stanowiska nauczycieli zgodnie z ogłoszeniem na stronie Lubelskiego Kuratorium Oświaty. Do  14 czerwca 2017 roku poinformujemy  telefonicznie lub e-mailowo osoby, z którymi  chcielibyśmy  przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną.

1.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zatrudni nauczyciela j. angielskiego na czas zastępstwa nauczyciela przebywającego na zwolnieniu lekarskim. Wymiar godzin 15/18.

Podania o przyjęcie do pracy, CV, potwierdzone kwalifikacje zawodowe należy składać  u dyrektora szkoły lub w sekretariacie w dniach 09.12.-13.12.2013 roku

2.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zatrudni pracownika na stanowisko sprzątaczki  na czas zastępstwa  za pracownika  przebywającego na zwolnieniu lekarskim. Wymiar godzin 20 (1/2 etatu)

Podania o przyjęcie do pracy, , potwierdzone kwalifikacje zawodowe należy składać  u dyrektora szkoły lub w sekretariacie w dniach 17.11.-20.11.2014 roku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zatrudni nauczyciela j. polskiego od 01.09.2015 roku . Wymiar godzin 16/18.

Podania o przyjęcie do pracy, CV, potwierdzone kwalifikacje zawodowe należy składać  u dyrektora szkoły lub w sekretariacie do dnia 08.08.2015 roku lub pocztą elektroniczną.

2.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zatrudni pracownika na stanowisko pomocy nauczyciela   od dnia 01.09.2015 roku. Wymiar godzin 35/40

Podania o przyjęcie do pracy należy składać  u dyrektora szkoły lub w sekretariacie  do dnia 08.08.2015 roku.