• Zapytanie ofertowe

• Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w sprawie wykonania usługi cateringu dla Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie na rok szkolny 2021/2022

Zawiadomienie_o_wyborze_najkorzstniejszej_oferty.pdf

na rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie zaprasza zainteresowanych wykonawców do składania ofert na catering dla uczniów w/w szkoły:

• Szkoła Podstawowa – obiad (zupa i drugie danie z kompotem)
          • Przedszkole  – obiad (zupa i drugie danie z kompotem)

Zapraszamy do składania ofert do 07 września 2021r. do godz. 10.00.

1. Zapytanie_ofertowe(2).docx
          2. Zalacznik_nr_1_Formularz_oferty(2).docx
          3. Zalacznik_nr_2_Wzor_umowy(1).doc
          4. Zalacznik_nr_2_Wzor_umowy_PDF(1).pdf
          5. Zalacznik_nr_3_oswiadczenie(2).docx

Zawiadomienie o wyborze nakorzystniejszej oferty na rok szkolny 2020/2021

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

w sprawie wykonania usługi cateringu dla

Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Przedszkola w Nasutowie

na rok szkolny 2020/2021

• Szkoła Podstawowa – obiad
          • Przedszkole –  śniadanie, obiad, podwieczorek

Zapraszamy do składania ofert do 24 sierpnia 2020r. do godz. 10.00.

1. Zapytanie_ofertowe(1).docx
          2. Zalacznik_nr_1_Formularz_oferty(1).docx
          3. Zalacznik_nr_2_Wzor_umowy.doc  - plik edytowalny
          4. Zalacznik_nr_2_Wzor_mowy.pdf
          5. Zalacznik_nr_3_oswiadczenie(1).docx

• Szkoła Podstawowa – obiad
          • Przedszkole –  śniadanie, obiad, podwieczorek
          • Zapraszamy do składania ofert do 5 lutego 2020r. do godz. 10.00.

1. Zapytanie_ofertowe.docx
          2. Zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.docx
          3. Zalacznik_nr_2_Wzor_umowy.pdf
          4. Zalacznik_nr_3_oswiadczenie.docx

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania efert na wykonanie prac remontowych w SP Nasutów. Zakres robót: wykonanie 14 osłon na grzejniki oraz wykonanie wentylacji w dwóch pomieszczeniach szkolnych. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania robót.
          • Termin zakończenia prac: 20.08.2019 r

.Protokół otwarcia ofert

Uniewaznienie_postepowania.pdf

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na dostawę pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji pprogramów nauczania z wykorzystaniem TIK w ramach rządowego programu "Aktywna tablica" Nasutowie. Termin składania ofert do 20 sierpnia 2018 do godz. 13.00 .
          •  Załączniki do oferty:
          • Projekt_umowy.pdf
          • Specyfikacja_zalacznik_nr_2.pdf
          • Zalacznik_1_formularz_oferty.pdf
          • Zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania efert na wykonanie prac remontowych w SP Nasutów. Zakres robót: remont schodów wejściowych: 28m² i ułożenie chodnika: 100m². Nalezy zdemontować zniszczone nawierzchnie, wykonać prace zgodnie z projektem i zaleceniami konserwatora zabytków. Termin zakończenia prac: 20.08.2013r.W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania robót.
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac remontowych. Zakres robót: ułozenie 62 m kwadratowych płytek gresowych w budynku szkoły. Termin wykonania robót 20-27.01.2014
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie 10 metrów poręczy przyschodowej.W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac. Oferty przyjmujemy do 19.04.2014roku
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac remontowych. Zakres robót: ułożenie 25 m podłogi z terakoty. Termin wykonania  do 22.08.2014r. Termin skladania ofert: 11.08.2014. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac.
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac remontowych. Zakres robót: wykonanie osłon na kaloryfery w ilości 5 sztuk. Termin wykonania  do 22.08.2014r. Termin skladania ofert: 11.08.2014. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac.
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na przeprowadzanie okresowej kontroli stanu technicznego przewodów spalinowych i wentylacyjnych w budynku SP Nasutów. Termin skladania ofert: 11.08.2014. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac.

•            Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac remontowych. Zakres robót: malowanie scian i sufitu w sali o wymiarch 6x11,1x 3,25 oraz cyklinowanie i malowanie podłgi.  Termin wykonania  do 30.10. 2014r. Termin skladania ofert: 06.10.2014. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac.

•     Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac  modernizacyjnch oświetlenia  sal lekcyjnych.  Zakres robót:  dostosowanie poziomu natężenia światła   zgodnych z zaleceniami PPIS.  Termin wykonania  do 12.02. 2015r. Termin skladania ofert: 05.02.2015. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania prac.
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasutowie zaprasza do składania ofert na wykonanie opnii dendrologicznej drzew rosnących na terenie Szkoły Podstawowej w Nasutowie. Termin składania ofert do 22 lutego 2016 rok. W ofercie należy uwzględnić kosztorys i termin wykonania robót..