• Rekrutacja do klasy I

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie informuje, iż na podstawie Zarządzenia Nr 16/2024 Wójta Gminy Niemce z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Niemce na rok szkolny 2024/2025.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły na podstawie ZGŁOSZENIA rodziców w terminie od 26.02. 2024r. do 08.03.2024 r.

UWAGA!!!
          Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły.

Karta_zgloszenia__dziecka_do_klasy_I__zamieszkalego_w_obwodzie
          _SP_w_Nasutowie_RODO(1)_(1)_(5).doc

Oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania.pdf

UCHWALA_NR_IV_32_2019_obwody_szkolne.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KARDYNAŁA  STEFANA WYSZYŃSKIEGO WNASUTOWIE

Zgodnie z Zarządzeniem nr 16/2024 Wójta Gminy Niemce z dnia 22 stycznia 2024r. w sprawie harmonogramu czymnności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których Gmina Niemce jest organem prowadzącym na rok szkolny 2024/2025.
          W dniach 15.03.2024 - 22.03.2024 przeprowadza się postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w publicznej szkole podstawowej dla Kandydatów zamieszkały poza obwodem publicznej szkoły podstawowej.

Karta_do_zapisu__ucznia__spoza_obwodu_i__RODO_(3)(2).doc

kryteria_do_szkol...pdf