• Jubileusz SP Nasutów

  W roku 2015 przypada 130 rocznica powołania w Nasutowie szkoły podstawowej.

  Ten wspaniały jubileusz pragniemy uczcić, podejmując wiele działań m.in. wmurowanie tablicy pamiatkowej na budynku szkolnym.Chcemy również uczcić sylwetki wielkich Polaków związanych ze szkołą w Nasutowie: Patrona Szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala, gen. Karola Ziemskiego.

          Do realizacji tego zadania zostało powołane Stowarzyszenie Budowy Pomnika Patrona Szkoły.

          W ramach gromadzenia środków na ten cel, Stowarzyszenie ogłasza zbiórkę makulatury.

  W dniach od 30 stycznia do 03 lutego 2015  na parkingu w pobliżu naszego kościoła ustawiony będzie kontener, do którego należy składać makulaturę.

  DZIĘKUJEMY!

 • Nasze osiągnięcia

  W V Gminnym Przeglądzie Jasełek i Grup Kolędniczych uczniowie klasy IV i V zajęli I miejsce. Gratulujemy uczestnikom i opiekunce pani Teresie Molikowej. Fotorelacja w albumie fotograficznym.  Dyr. Ewa Godlewska

 • Gminny Konkurs Plastyczny na kartkę świąteczną - wyniki

  Wyniki_Gminnego_Konkursu_plastycznego_Boze_Narodzenie_2014(1).doc

  Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 18 grudnia 2014 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Nasutowie

  Serdecznie zapraszamy uczniów nagrodzonych i wyróżnionych, ich opiekunów oraz dyrektorów szkół.

 • Pomóż dzieciom przetrwac zimę

  Już po raz 22-gi zbieramy dary w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" na terenie naszej szkoły.

     Termin  zbiórki 01.12 - 05.12.2014.   

     Sztab akcji w SP Nasutów  

 • Gratulacje

  Gratulujemy pani Grażynie Gliwce, nauczycielce naszej szkoły wygrania w wyborach samorządowych funkcji radnej Gminy Niemce.

  Koleżanki z pracy i uczniowie SP Nasutów.

 • Próbny sprawdzian

  26 listopada uczniowie klasy VI przystąpią do próbnego sprawdzianu na nowych zasadach obowiązujących od tego roku szkolnego. Zaliczonej próby umiejętności, wiedzy i nerwów życzą nauczyciele SP Nasutów.

 • Gminny Turniej Szachowy

  Nasza drużyna w sładzie: Julek Dudzik, Konrad Jamróz, Julka Rekiel, Radek Królik, Marcin Barczak zaszachowała przeciwników zajmując II miejsce w Gminnym Turnieju Szachowym, który odbył się 20 listopada w Jakubowicach. Gratulacje  i podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Jakubowicach. Dyr. Ewa Godlewska

 • Mikołajki

  Nasze "Mikołajki"  w tym roku to dwie propozycje: dla klas 0 - III, wyjazd do Lublina na spektakl "Cudowna lampa Alladyna" i wizyta w Lublinie w Teatrze im. J. Osterwy na spektakl "Książe i żebrak" dla kla IV - VI.

  Oczywiście dla naszych grzecznych dzieci przylot Mikołaja  przewidziany jest także w szkole.

  Dyr. Ewa Godlewska

 • Gratulacje

  Uchwałą Zarzadu Województwa Lubelskiego nrCCLXX/5546/2014 z dnia 16.09.2014 roku pani GRAŻYNA GLIWKA została wyróżniona MEDALEM PAMIĄTKOWYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

  Uroczyste wręczenie medalu miało miejsce podczas obrad XIII sejmiku Wojewódzkiej Rady Towarzystw Reginalnych, który obradował w Potoku Wielkim w dniach 3 - 5. X. 2014 roku.

  Gratulacje dla p. Grażynki od uczniów i nauczycieli SP Nasutów.

 • Wykaz podręczników

  Informjemy, że wykaz podręczników szkolnych obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015 znajduje się w zakładce " dokumenty" i "szkolne ABC"

 • Turniej małych szkół

  W VI turnieju małych szkół gminy Niemce wystartowały nasze drużyny siatkówki dziewcząt i piłki nożnej chłopców . Po rozgrzewce, czyli rowerowym etapie Nasutów -Jakubowice nasi zawodnicy pod opieką i przywództwem p, Barbary Romańczuk i p. Łukasza Wasyluka  rozegrali  zwycięsko wszystkie mecze wygrywając turniej i szczęśliwi wrócili na rowerach do szkoły. Gratulujemy , zazdrościmy kondycji. Dziękujemy!

  Dyr. Ewa Godlewska

 • Wycieczki szkolne

  02.06.2014

  Szkoła jest fajna, ale wycieczki jeszcze fajniejsze. Nasi podopieczni  powyjeżdzali na wycieczki tematyczne, klasy I-III  w dniu 4 czerwca  odwiedziły farmę iluzji, muzeum rowerów na trasie Gołąb- Dęblin. Klasy V i VI wyruszyły do Grabniaka relaksować się nad jeziorem i zwiedzać Poleski Park Narodowy, klasa IV  wyrusza w podróż 25 czerwca. Dobrych chwil spędzonych poza szkołą życzy dyrektor Ewa Godlewska

 • Konkurs taneczny

  W III Gminnym Konkursie Tanecznym w Krasieninie  nasza szkołę reprezentował zespół "Etiuda", który wytańczył ( a może pozamiatał?) II miejsce. Gratulujemy sukcesu, poczucia humoru zespołowi i opiekunce p. Grażynie Gliwce, oraz konsultantce choreograficznej p. Monice Hiszpańskiej. Dyr. Ewa Godlewska

 • ŚWIĘTO SZKOŁY

  Zapraszamy uczniów z rodzicami, sąsiadami i sympatykami naszej Szkoły na Święto Szkoły 28 maja od godz.10.00 do 14.00

  W programie m.in. wspólne grillowanie, występy uczniów, park rozrywki. Życzymy dobrej pogody i miłej zabawy. Dyr. Ewa Godlewska

   

 • Warsztaty z robotyki

  W piątek 30 maja dla wszystkich uczniów zorganizowane będą warsztaty z robotyki. 

  Warsztaty dla klas młodszych będą trwały 90 min, dla klas starszych 120 minut i rozpoczną się o godz.8.00.

  Szczegółowy plan zajęć i podział na grupy podadzą wam wychowawcy klasowi.

  Dyr. Ewa Godlewska

 • Turniej Rycerski

  W Gminnym Turneju Rycerskim organizowanym w ZS  w Niemcach nasi rycerze wywalczyli siłą, sprytem i intelektem III miejsce. Gratulujemy, czekamy na więcej, dziękujemy uczestnikom i p. Grażynie Gliwce.

 • Mam 6 lat

  Rada Rodziców przy naszej Szkole otrzymała wyróżnienie w III edycji Konkursu MEN "Mam 6 LAT".

  Była to prezentacja multimedialna o przyjaznym przejściu sześciolatków do szkoły. Dyplom i nagrodę odebrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Renata Barczak na uroczystej Gali Konkursu w Lublinie, która odbyła się 17 marca 2014 roku.

  Gratulujemy.Rada Pedagogiczna SP Nasutów

 • Festiwal Piosenki w Ciecierzynie

  27 lutego w Ciecierzynie odbył się IX Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane melodie".

  W tym roku uczestnicy zmagali się w stylu folk. Nasz zespół "Promyczki" wyśpiewał I miejsce w kategorii SP klasy IV-VI.

  Gratulujemy i dziękujemy pani Grażynie Gliwce za przygotowanie naszych uczennic:

  Oli Kukiełki, Ani Baranowskiej,Sary Drozd, Sylwii Wożniak, które z mistrzowskim spokojem wyśpiewały swój sukces.

 • Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej

  17 stycznia 2014r. o godz.10.00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej pamięci generała brygady Karola Ziemskiego, dowódcy Powstania Warszawskiego na Starym Mieście.

  Program uroczystości:

  * msza święta w kościele parafialnym w Nasutowie

  * odsłonięcie tablicy w kościele parafialnym

  * pokaz Legii Akademickiej

  Udział w uroczystościach biorą klasy IV-V-VI pod opieką wychowawców.

  Dyrektor Ewa Godlewska

 • Zabawa choinkowa

  Rada Rodziców zaprasza uczniów i nauczycieli na Zabawę Choinkową, która odbędzie się 18 stycznia w sobotę od godz.9.00 do15.00. KLasy 0-III bawią się do godz.12.00, klasy IV-VI od godz.11.30. Obiecujemy niespodzianki!

  Rada Rodziców SP Nasutów